שילוט לעסק
שילוט לעסקים

שיווק ופרסום העסק באמצעות שלטים

בעידן בו אנו חיים יש המון דרכים לפרסם ולשווק את העסק, החל מפרסום בעיתון, דרך פרסום בטלוויזיה ועד לפרסום באינטרנט. הבעיה היא שמרוב שיש כל כך הרבה דרכים לעשות זאת, בעלי עסקים נוטים לשכוח את הדרכים הפשוטות, הישנות ולפעמים גם הזולות יותר, כמו שילוט לעסק. איך שילוט עוזר לשיווק ומיתוג העסק? האם יש שלטים שתורמים במיוחד לעסק? התשובות לשאלות האלו ולנוספות בהמשך.

חשיבות שלט לעסק

לשלטים לעסקים יש חשיבות רבה, כאשר לכל שלט יש מטרה שונה שהוא נועד להשיג:

  • שילוט פנים: לשילוט פנים יש שתי מטרות עיקריות: מיתוג (ויצירת רושם) והכוונה בתוך העסק. שלטי המיתוג נועדו כדי להרשים את הלקוחות שנכנסים לעסק ולכן הם יהיו בדרך כלל בכניסה. שלטי ההכוונה חשובים גם הם מכיוון שהם עוזרים ללקוחות להתמצא בעסק. לקוח שלא מוצא את מה שהוא צריך או את מי שהוא צריך הוא לקוח מתוסכל שייתכן ויעזוב לפני שיקנה את המוצר או השירות שלכם.
  • שילוט חוץ: שילוט הנמצא מחוץ לעסק. המטרה שלו היא ברורה: לגרום ללקוחות להיכנס אל העסק, להבליט את הנוכחות שלכם ולהכניס את שם המותג שלכם לראשו של הלקוח הפוטנציאלי.

שילוט לעסק

איזה סוג שלטים ימשוך במיוחד את הלקוחות אל העסק?

שלטים מוארים, גדולים, צבעוניים עם סלוגן קליט וכתב ברור, יגרמו לעסק שלכם לבלוט גם בשעות שבהן יש חושך ויבדילו את העסק שלכם משאר העסקים באזור. שלט מואר, העשוי מפח או אלומיניום עם נורות בפנים, הוא שלט שלא ניתן להתעלם ממנו ובוודאות ימשוך לקוחות חדשים.

מלבד יתרון הבולטות, לשלטים מוארים יתרון נוסף והוא עניין התחזוקה: שלטים מוארים אינם דורשים תחזוקה מיוחדת או השקעה כספית לתחזוקה. מדי פעם ניתן לנקות את השלט כדי לשמור על הברק שלו ולהחליף נורות כשצריך.

שלטים מוארים מתאימים לכל סוגי העסקים: חנויות, מסעדות, משרדים ולא רק לעסקים אלא גם למקומות ציבוריים כמו מוזאונים, בתי כנסת וכד'. את השלטים ניתן להכין בכל גודל וצבע, הכול לפי דרישת הלקוח.

איך בוחרים עיצוב לשלט?

בעזרת חברה מקצועית העוסקת בשילוט פנים וחוץ לעסקים, תוכלו לעצב את השלט המושלם לעסק שלכם. איש מקצוע מטעם החברה ישב איתכם, יאפיין את העסק שלכם, יקבל מכם את הלוגו של העסק וייצור לכם הדמיה כך שתוכלו לראות איך השלט נראה בתוך או מחוץ למשרד או העסק.

איך בוחרים את החברה או איש המקצוע שיעצב וייצר לכם את השלט? מלבד המלצות מאנשים שאתם מכירים ניתן לחפש בגוגל שלטים לעסקים או שילוט לעסקים, להיכנס לאתרים של מספר אנשי מקצוע ולהסתכל על פרויקטים שלהם, להשאיר להם פרטים ולהשוות מחירים.

 

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.