מיתוג מסעדות
Uncategorized

מדוע מיתוג מסעדות הוא דבר חשוב

בעולם שבו האוכל שאנו בוחרים לאכול, איננו נחשב רק על פי הטעם שלו, אלא גם על פי המראה הוויזואלי שלו, מסעדות רבות מבינות את הצורך שבמיתוג המסעדה כולה, על ידי קונספט מיוחד יבוא לידי ביטוי בכל מה שנוגע למסעדה. מיתוג מסעדות הוא דבר אשר חייב להתבצע בצורה הטובה ביותר, על מנת המסעדה תספר את הסיפור שלה על ידי המיתוג שלה. מסעדה ממותגת אשר מספרת סיפור לקהל לקוחותיה, היא מסעדה אשר לקוחות רבים יבחרו לסעוד דווקא בה על פני אחרת.

מהו מיתוג מסעדות מוצלח

מיתוג מסעדות הוא האופן שבו הצבעים והשפה הנבחרים לצורך ייצוג המסעדה, באים לידי ביטוי בכל דבר אשר קשור למסעדה. בעוד שבעבר, כאשר היו ממתגים מסעדות על ידי סמל וויזואלי או סלוגן מנצח, זה היה מתחיל ונגמר רק בהם, הרי שכיום, כל מה שקשור למסעדה ולשירותיה, סובב סביב האופן שבו המסעדה בחרה למתג את עצמה. מיתוג מסעדה בא לידי ביטוי כיום בכמה אופנים:

  1. עיצוב המסעדה עצמה – כיום, מעצבי פנים של מסעדות עובדים במקביל לקונספט עליו מושתת המיתוג של המסעדה. הצבעים הנבחרים עבור קירות המסעדה, הריהוט הנבחר למסעדה, התמונות ואפילו כלי האוכל שבמסעדה, כולם יותאמו לקונספט שעל פיו המסעדה ממותגת. לקוחות אשר נכנסים אל מסעדה כלשהי הממותגת באופן כלשהו, יחוו את הרעיון שעומד מאחורי המיתוג שלה במלוא הדרו, ניבט אליהם מכל פינה במסעדה
  2. תפריטים – התפריטים במסעדה יותאמו באופן מוחלט לאופן שבו ממותגת המסעדה
  3. אריזות ממותגות – גם האריזות המשמשות את המסעדה לצורך אריזת אוכל לסועדים אשר לוקחים את האוכל עימם ואינם יושבים במסעדה לאכול, יהיו מבוססים וקשורים בקשר בלתי נפרד למיתוג של המסעדה. כך שגם אם הלקוח בחר שלא לשבת במסעדה במעוצבת באופן תואם להפליא לרעיונות עליהם מתבסס מיתוג המסעדה, יזכה ליהנות מהם על ידי האריזה המכילה את האוכל אשר בחר.

למיתוג של מסעדות, יש ערך וחשיבות רבה. מסעדה חזקה ואיכותית, אשר בוחרת להעביר את המסרים, הרעיונות והאני מאמין שלה, על ידי מיתוג איכותי המתבטא בכל דבר שקשור למסעדה, היא מסעדה אשר תהיה מוצלחת הרבה יותר ממסעדה אחרת.

You may also like...

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.